czwartek, 2 czerwca 2011

Przez ostatnich kilka dni pada [ z przerwami :) ] . może raz wyszło słońce . Więc w takie dni stawiam , na jakieś ciekawe filmy. Ogólnie przez te kilka dni obejrzałam kilka fajnych i kilka filmów których nie polecam. Więc mam zamiar się z wami podzielić :) Film który od pewnego czasu oglądam namiętnie jest :

                                                                        MARIGOLD.


"Marigold" to klasyczna bajka. Aktorka o imieniu "jak ten kwiat" to dziewczyna, która wszystkimi pomiata. Wyjeżdża do Indii, by zagrać w filmie, jednak na miejscu okazuje się, że z tego nic nie będzie, a ona nie ma jak wrócić do kraju. Marigold dostaje rolę w typowym filmie bollywoodzkim. Tańczyć uczy ją choreograf Prem, w którym dziewczyna zakochuje się z wzajemnością. Z czasem wychodzi na jaw, że nie jest on zwykłym prostym chłopakiem... POLECAM :)
ŚLUBNE WOJNY.Liv (Kate Hudson) i Emma (Anne Hathaway) są najlepszymi przyjaciółkami. Od dziecka wyobrażały sobie swoje śluby i obie marzyły o weselu w nowojorskim hotelu Plaza. Właśnie skończyły dwadzieścia sześć lat i wychodzą za mąż. Spełni się ich największe marzenie i będą żyły długo, i szczęśliwie. Albo i nie… Popełniono błąd i daty obu ślubów wyznaczono na ten sam dzień. To będzie prawdziwa próba przyjaźni… Liv jest prawniczką przyzwyczajoną, że dostaje to, czego chce. Ma świetną pracę i idealnegofaceta – ślub też musi być perfekcyjny. Emma to nauczycielka, dla której szczęście bliskich jest ważniejsze od własnego. Do czasu… Przygotowania do ślubu wyzwolą w niej bestię. Najlepsze przyjaciółki, które do tej pory robiły dla siebie wszystko, postawią ceremonie na pierwszym miejscu. Zacznie się prawdziwa ślubna wojna.
HISTORIA KOPCIUSZKA.


Historia Kopciuszka opowiada o dziewczynie - Sam Montogomery (Hilary Duff), która nie jest zbyt popularna w swojej szkole. Kiedy była mała straciła swojego ojca. Po tym tragicznym zdarzeniu była okropnie traktowana przez swoją macochę i przyrodnie siostry - musiała ciężko pracować w barze i dlatego ma mało czasu na naukę. Za pomocą Internetu Sam poznaje pewnego chłopaka, którym okazuje się być Austin Ames (Chad Michael Murray). Obydwoje nie wiedzą z kim "korespondują". Postanawiają spotkać się na szkolnej zabawie. Gdy Sam dowiaduje się z kim cały czas pisała rozpoczyna się szereg zdarzeń, który w końcu połączy ich więzią miłości.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz